Magiczne Andrzejki w Grotach Nagórzyckich

Magiczne Andrzejki w Grotach Nagórzyckich, 27.11.2021, godz. 16-19, Tomaszów Mazowiecki, ul. Pod Grotami 2/6. Wstęp 10 zł. To tytuł wydarzenia, na które zapraszamy 27 listopada br. do Podziemnej Trasy Turystycznej Groty Nagórzyckie. Dla uczestników zaplanowaliśmy wiele atrakcji związanych z andrzejkowymi zwyczajami i nie tylko. Początek o godz. 16.

Mieszkańcy Tomaszowa Mazowieckiego i turyści w trakcie zwiedzania grot będą mieli okazję spotkać legendarnego zbója Madeja i diabła nagórzyckiego, posłuchać legend związanych z tym miejscem, ale przede wszystkim – zgodnie z andrzejkowym zwyczajem – spróbować poznać swoją najbliższą przyszłość, wróżąc sobie m.in. z lanego przez dziurkę od klucza wosku.

Najmłodsi otrzymają certyfikaty, na których będą zbierać pieczątki na kolejnych stanowiskach z wróżbami, które usytuowane będą na trasie grot, jak i w budynku obsługi turystów. Wejścia na trasę odbywać się będą w godzinach: 16, 16.30, 17, 17.30, 18 i ostatnie o godz.18.30. Dodatkowymi atrakcjami będą ognisko i iluminacja zbocza grot.

Bilety

Koszt biletu wstępu na „Magiczne Andrzejki w Grotach Nagórzyckich” to 10 złotych (z Kartą Dużej Rodziny i Kartą Seniora Województwa Łódzkiego – 6 zł, natomiast z Kartą Tomaszowianina – 5 zł).

Można je zakupić:

Planowane zakończenie wydarzenia ok. godz. 19.

Ze względu na sytuację epidemiczną organizatorzy proszą o przestrzeganie reżimu sanitarnego (dezynfekcję rąk, zakrywanie ust i nosa maseczką ochronną, utrzymywanie bezpiecznych odległości od innych uczestników).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.